· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Zapraszamy na szkolenie dla prawników i kancelarii

27 lutego w Warszawie odbędzie się szkolenie dla prawników i kancelarii: PWSK – Prawnik w sieci klientów. Jest to cykl spotkań, który ma pomóc prawnikom rozwinąć biznes, pozyskać nowych i lepiej obsłużyć obecnych klientów. W środku zainteresowania całego programu szkoleniowego jest klient kancelarii – zarówno ten obecny jak i przyszły. Nasi prelegenci spojrzą na problem efektywnej obsługi klientów z różnych kierunków. Od zarządzania relacjami, przez tzw. customer experience management i NLP po networking oraz analitykę internetową. Szkolenia będą odbywają się w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

 

Szkolenie 27 lutego składa się z dwóch warsztatów: „Jak wykorzystać content marketing i social media w promocji w segmencie B2B” oraz „Customer Experience Management – Zarządzanie doświadczeniami klientów i ich wpływ na rozwój kancelarii prawnej”. Trenerzy Joanna Hirsz-Kropińska oraz Krzysztof Urbanowicz poprowadzą zajęcia w formie interaktywnych warsztatów.

- Największą wartością jaką prawnicy otrzymują podczas szkolenia jest specjalistyczna wiedza marketingowa i biznesowa trenerów. Szkolenia z cyklu PWSK zawsze na pierwszym miejscu stawiały na wsparcie i rozwój umiejętności miękkich, którym prawnikom najczęściej brakuje – mówi Szymon Kwiatkowski, pomysłodawca szkoleń PWSK.

- Customer Experience, a więc zarządzanie doświadczeniem klientów, jest tematem wchodzącym do kancelarii prawnych. Ma jednak o ogromny wpływ na rozwój i przychodu kancelarii – komentuje Joanna Hirsz-Kropińska

 

Druga część szkolenia poświęcona będzie content marketingowi i social media w segmencie B2B. Jak mówi trener Krzysztof Urbanowicz: „umiejętne wykorzystywanie content marketingu i social media pozwala budować długotrwałe relacje z klientami.” Podczas warsztatów „Jak wykorzystać content marketing i social media w promocji w segmencie B2B” uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób korzystać z tych narzędzi w codziennym życiu kancelarii.

 

Start szkolenia PWSK: 27 lutego 2014 r. w Warszawie. Kolejne szkolenia odbędą się również w Warszawie.

Szczegóły na www.pwsk.marketingprawa.pl.
Tagi: biznes, kancelaria prawna, marketing prawniczy, prawnicy, pwsk, szkolenie
Autor: Red.
Data: 18 luty 2014