· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Polskie jabłka...

ZESPÓŁ  STARTOWY  

The EUROPA Corporation Ltd. jest przedsiębiorstwem zarejestrowanym i działającym w Hongkong. Specjalizuje się w marketingu B2B i B2C, doradztwie biznesowym dla firm, szczególnie sektora spożywczego, świadczy usługi organizacyjne i zarządcze. Europa Corp. to zespół doświadczonych profesjonalistów z zakresu marketingu, finansów inwestycyjnych, księgowości, zarządzania projektami i handlu międzynarodowego. Zespół tworzą partnerzy z Hongkongu, Chin Ludowych i Polski. Firma między innymi organizuje debiut rynkowy w Hongkongu dwóch polskich spółek akcyjnych z branży czekoladowej, organizuje kompleksowy serwis  logistyczny   http://www.europacorp.com.hk/

 
Antoni ROSZCZUK jest partnerem i członkiem zarządu w  Europa Corp. Ltd. Działa w Hongkongu i Warszawie. Jest ekspertem rynków i mediów chińskich, przedsiębiorcą,był także uznanym producentem muzycznym, wydawcą, ale zawsze organizatorem projektów gospodarczych. Jako jedyny Europejczyk uhonorowany  przez chińskie Ministerstwo radia Filmu i Telewizji nagrodą Złotej Płyty za efekty swojej pracy z artystami chińskimi w muzyce poważnej. Jako producent muzyczny zrealizował na własne ryzyko i wydał ponad 350 albumów płytowych na świecie. Współpracował m.in. z Czesław Niemen, Kora i Maanam, John Porter, Frank Zappa i Sting. Od 32 lat aktywny biznesowo w Chinach i Hongkongu.


Wilson LEUNG jest partnerem i członkiem zarządu w Europa Corp.Ltd. Absolwent University of Hongkong. Karierę zaczął kierując Economic Intelligence Unit w HK Export Credit Insurance Corp. Od 1990 reprezentował w HK przedsiębiorstwa z sektora spożywczego i usług z USA, Niemiec i Francji. Od 2007 partner w Polytech Consulting Corp. i expert od rynków Chin Ludowych. Ekspert przygotowujący debiuty spółek akcyjnych na HK Stock Exchange. Wiceprezes i Skarbnik organizacji the Victoria Jackees. Członek Hongkong General Chamber of Commerce – Europan & Africa Commitee. Prezes HK Affair Society – grupy wpływu (lobby) reprezentowanej we władzach Hongkongu i odpowiedzialnej za liberalizację biznesu.     
    
Maria MURZA-MUCHA jest architektem, członkiem Polskiej Izby Architektów. Od 1994 r. prowadzi własną firmę projektową FINE ARCH. Jest autorką wielu projektów budynków i zespołów mieszkalnych na warszawskim Ursynowie, w Piasecznie i w Górze Kalwarii. Zaprojektowała i zrealizowała wiele wnętrz zarówno usługowych jak i mieszkalnych.
Tagi: akcja, chiny, cydr, polskie jabłka, szarlotka
Autor: redakcja
Data: 19 listopada 2014