· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Trwa promocja i zbiórka do projektu „2015: Z POLSKĄ SZARLOTKĄ DO CHIN”.

Chiny i oczywiście Hongkong oferują tak wiele możliwości rozwoju, że producenci np. artykułów spożywczych tam koncentrują swoje inwestycje. Chyba już wszyscy. Jednak, choć tak wiele dzieje się na rynkach chińskich, polscy producenci i eksporterzy wciąż dumają: „co robić?” - tanio sprzedawać do Unii pod cudzymi markami, czy ruszyć po wygraną do Hongkongu i Chin?

Czas ucieka, ale my oferujemy już teraz tani, prosty w realizacji i rozwoju Projekt: robienia biznesu na polskich jabłkach lub innych dostępnych w Polsce owocach, a także polskich surowcach jak cukier, mąka, masło, mleko, miód – właśnie w Chinach. Skoro polskie władze dostarczają do Azji jabłka, ale zgniłe, to my naprawiamy straty wizerunkowe i częstujemy Chińczyków pysznymi deserami właśnie z polskich jabłek – profesjonalnie transportowanych i przerabianych.

Biznes i zysk dla każdego, kto do 23 grudnia 2014 wesprze Projekt i odezwie się.

Powstaje wielki, społeczny, uczciwy biznes. My płyniemy na fali za najlepszymi, czyli do Hongkongu i Chin Ludowych, a nikt już nie będzie szkodził naszym owocom. Pomaga w tym platforma PolakPotrafi.pl

Link: http://polakpotrafi.pl/projekt/szarlotka-w-chinach
Szczegółowe informacje o biznesowej stronie Projektu:
Antoni Roszczuk, Europa Corp.Ltd. e-mail: antoni@europacorp.com.hk

Tagi: akcja, Chiny, cydr, jabłka, polskie jabłka, szarlotka
Autor: redakcja
Data: 25 listopada 2014