· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Polskie jabłka...2015

 PRZEŁAMIEMY POLSKIE STEREOTYPY!  


DLACZEGO  ZBIÓRKA  SPOŁECZNA? Nikt bardziej nie przekona Chińczyków i reszty świata do kupowania polskich jabłek i słodkich przysmaków niż nasza własna rekomendacja ze strony polskiego społeczeństwa. Niemcy sprzedają swoje samochody w Chinach w ogromnych ilościach, bo wierzą w swój przemysł motoryzacyjny i sami kierują marketingiem.

JEŚLI NIE MY, TO KTO? JEŚLI NIE TERAZ, TO KIEDY?

Projekt z polską szarlotką do Chin?

Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy, bo nie jest to zwykły projekt promocyjny.  Działając jako społeczność możemy więcej. Poprzez tę zbiórkę stworzymy aktywną społeczność- NARODOWĄ SPÓŁDZIELNIĘ.  TEN PROJEKT, TO UCZCIWY BIZNES DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY TERAZ POPRĄ ZBIÓRKĘ! Każdy, kto teraz włączy się w naszą społeczność, będzie ojcem lub matką sukcesu polskiej szarlotki. Otrzymacie przywileje materialne i finansowe. Zmienimy razem bieg historii polskiego eksportu i wypromujmy polską kulturę spożywczą oraz smaki, ale te tradycyjne, domowe czym Polska jest wielka! Zrobimy to razem. jako

NARODOWA SPÓŁDZIELNIA otwarta dzisiaj równo dla każdego, kto wesprze akcję i zbiórkę. Spółdzielnia powstanie w Polsce i zarządzać będzie rozwojem placówek w Chinach. Spółdzielnia jest najbardziej demokratyczną i przejrzystą formą udziału w biznesie, a każdy członek spółdzielni ma równy głos i równy udział w zyskach, jednak nie odpowiada osobiście za ewentualne niepowodzenia spółdzielni. Każdy wspierający zbiórkę otrzyma gwarancję wstępu do spółdzielni i pobrania udziału za najniższą kwotę przewidzianą prawem spółdzielczym. Każdy, kto wejdzie w posiadanie gwarancji udziału w spółdzielni, będzie mógł ten przywilej odstąpić innej osobie np. na aukcji  i odzyskać kwotę wpłaconą , nawet z zyskiem.  


SPÓŁDZIELNIA ?  A CO TO ?

Spółdzielnia – to podmiot gospodarczy posiadający osobowość prawną, prowadzący przedsiębiorstwo, ustanowiony na zasadach prawa spółdzielczego, odmiennego nieco od prawa spółek handlowych. Celem istnienia spółdzielni jest prowadzenie wspólnej działalności gospodarczej w interesie zrzeszonych członków. Zainteresowanym   polecamy hasło „spółdzielnia” z  Wikipedii:  
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82dzielnia#przepisy_prawne
Tagi: akcja, Chiny, polskie jabłka, szarlotka
Autor: red.
Data: 26 listopada 2014