· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

WARIANTY CHIŃSKIEJ ESKAPADY

  
WARIANTY  CHIŃSKIEJ  ESKAPADY  

Mamy 5+ wariantów chińskiej eskapady:

1. zbieramy PLN 49 tysięcy, robimy w czasie świąt Wielkiejnocy w Hongkongu, w kwietniu 2015, największą w historii Chin szarlotkę rodem z Polski i częstujemy wszystkich, którzy przybędą na plac, nazwany w tym dniu Placem Polskiej Szarlotki.   
Efekt: wielkie „halo” w mediach, zainteresowanie inwestorów współpracą z naszą spółdzielnią, czyli wolniejsza, ale realizacja głównego planu.

2. zbieramy PLN 97 tysięcy organizujemy stoisko w dużym i ruchliwym centrum handlowym w HK z naszym programem kulinarnym, choć produkcja deserów i szarlotek odbywa się na zewnątrz.   
      
3. zbieramy PLN 145 tysięcy, robimy mega szarlotkę na otwarcie i dla mega promocji w HK  otwieramy wyżej opisane stoisko.

4. zbieramy PLN 175 tysięcy uruchamiamy w kwietniu 2015 w Hongkongu oryginalne, pierwsze, pilotażowe centrum polskich jabłek i szarlotek  

5. zbieramy PLN 225 tysięcy  robimy w kwietniu 2015 mega szarlotkę dla mieszkańców HK i promocji,  a zaraz potem otwieramy pierwsze centrum polskich jabłek i szarlotek.  
Zarówno stoisko jak i lokal staną się rentowne po około 3-4 miesiącach, a po 6 zniwelowany będzie jakikolwiek deficyt pierwszych miesięcy działalności.

POMYSŁ JEST! ZAPAŁ JEST!  PLAN JEST! CHĘĆ DO PRACY JEST! I  WIARA W SUKCES TEŻ JEST!  BRAKUJE TYLKO WASZEGO „LAJKA”!     
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPARCIA NASZEJ INICJATYWY
Tagi: akcja, chiny, jabłka, szarlotka
Autor: red.
Data: 27 listopada 2014