· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Nasi partnerzy do jabłkowego interesu.

Projekt z polską szarlotką do Chin?

InvestHK

oferuje wszechstronną pomoc przedsiębiorcom z całego świata, którzy chcą  zdobyć rynki azjatyckie i rozwijać swoje biznesy na skalę globalną. Usługi doradcze InvestHK są dostępne bezpłatnie dla wszystkich przedsiębiorców z całego świata, a więc dla wielkich korporacji, dużych firm, małych i średnich, a także dla start-ups. Linki do wyczerpujących informacji o zakresie działania.

InvestHK:  
http://www.investhk.gov.hk/index.html www.investhk.gov.hk/about-investhk/about-us.html 

Big China      

Misją BigChina jest uświadamiać Polaków, że import z Chin to ciekawy i dochodowy rodzaj biznesu, pod warunkiem jednak, że podchodzimy do niego z głową.

Nasz serwis b2b  (http://www.bigchina.pl/ ) organizuje wiedzę na temat importu, przedstawia chińskie firmy i produkty oraz przede wszystkim pomaga Polakom, którzy chcą sprowadzać towary z Państwa Środka. Nasze usługi kompleksowo uzupełniają ofertę portalu BigChina.pl: sporządzanie raportów branżowych, sprawdzanie wiarygodności chińskich eksporterów, biały wywiad gospodarczy w Chinach, czy wreszcie kompleksowa realizacja importu na zlecenie.

(więcej na http://import.bigchina.pl/). Jeżeli zależy Ci, żeby Twój import z Chin okazał się spektakularnym sukcesem, a nie przykrą porażką, BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.  
http://www.bigchina.pl/ http://import.bigchina.

 

i jeszcze: LOT CARGO
Tagi: Chiny, jabłka
Autor: red.
Data: 03 grudnia 2014