· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Almanach Polskie Karty - zapraszamy do obecności w edycji na 2016 rok

Miło nam poinformować, że trwają już zaawansowane prace nad przygotowaniem siódmego wydania Almanachu Polskie Karty-regionalna informacja, światowa perspektywa - rokrocznie aktualizowanego, profesjonalnego kompendium najnowszej wiedzy i szczegółowego informatora o najważniejszych firmach i ludziach tworzących biznes kartowy w Polsce.

Premiera wydawnictwa przygotowanego na 2016 rok będzie miała miejsce, podobnie jak w latach poprzednich, podczas konferencji Central European Electronic Card w Warszawie w dniach 3-4 grudnia 2015 r.  (conkarta.pl).

Głównym Sponsorem Almanachu, od pierwszej edycji jest Visa Europe, a jego Patronem medialnym - Bankier.pl.

1. Dział Almanachu Who is who w polskim biznesie kartowym?

Zapraszamy wszystkie osoby związane bezpośrednio i pośrednio z branżą kartową, mające w swojej karierze zawodowej dorobek kartowy, do zamieszczania w Almanachu swoich biogramów zawodowych. Natomiast osoby, których wpisy zostały zamieszczone w poprzednich wydaniach Almanachu prosimy o ewentualna aktualizację informacji tam zamieszczonych.

Propozycje nowych kandydatów do działu Who is who w polskim biznesie kartowym mogą być zgłaszane zarówno przez zatrudniające ich firmy, jak i bezpośrednio przez samych zainteresowanych.

Uwaga: wpis do działu Almanachu Who is who w polskim biznesie kartowym? jest bezpłatny.

2. Dział Almanachu Informacje o firmach

Firmy już obecne w poprzednich edycjach Almanachu prosimy o potwierdzenie kontynuacji wpisu firmowego i ewentualną jego aktualizację. Zachęcamy również do rozszerzenia zakresu prezentacji Państwa Firmy w Almanachu na 2016 rok np. poprzez dodatkową reklamę, zdjęcia, opatrzony logiem Firmy merytoryczny artykuł  itp.

3. Almanach wiedzy

Ponieważ Almanach Polskie Karty to wydawnictwo tworzone zarówno przez branżę dla własnych potrzeb, jak i dla naszych klientów, zwracamy się również do wszystkich, którzy zechcą podzielić się z czytelnikami swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem o propozycje aktualnych artykułów interesujących branżę i gotowość ich przygotowania. Artykuły te zamieszczane w dziale Almanachu zatytułowanym Almanach wiedzy- mogą stanowić swoiste uzupełnienie bądź kontynuację tematu prezentowanego przez Firmę podczas Konferencji Central European Electronic Card.

Na pewno obecność firm i osób w Almanachu Polskie Karty świadczy o ich pozycji w tym biznesie i na polskim rynku kartowym, dlatego tez zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości promocji swojej osoby i Firmy.

W związku z natężeniem prac redakcyjnych, będziemy wdzięczni za potraktowanie sprawy jako pilnej i przekazanie nam Państwa decyzji i materiałów do 30 września br. W sprawach dot. Almanachu proszę w pierwszej kolejności kontaktować się z Panią Kamą Milewską, GSM:507 199 793 e-mail: kama.milewska@apig.pl

Wszystkie szczegóły organizacyjne, techniczne i finansowe dotyczące wydania Almanachu Polskie Karty 2016 są dostępne na www.cardsalmanach.eu.

W przypadku ewentualnych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji .

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sławomir Cieśliński

Medien Service, wydawca Almanachu "Polskie Karty", organizator konferencji Central European Electronic Card Warsaw; GSM:502 111 153 e-mail: medserv@interia.pl

Kama Milewska- Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych, partner organizacyjny;

GSM:507 199 793 e-mail: kama.milewska@apig.pl
Tagi: biznes kartowy, Central European Electronic Card, Polskie Karty, Visa Europe
Autor: red.
Data: 14 września 2015