· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Konferencja Central European Electronic Card

Miło Nam poinformować, że już za trzy miesiące odbędzie się ósma edycja Konferencji Central European Electronic Card. W dobie radykalnych zmian w biznesie kartowym wiodącymi wyznacznikami szczególnego zainteresowania organizatorów tegorocznej Konferencji CEEC jest sześć istotnych haseł-drogowskazów: Commerce Payment Mobility Identity Security Smart City.

Podobnie jak w latach minionych patronami honorowymi konferencji  będą m.in. Narodowy Bank Polski,  Komisja Nadzoru Finansowego, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Polski Komitet Normalizacyjny, Izba Gospodarki Elektronicznej.

Od pierwszej edycji konferencji Platynowym Sponsorem Konferencji jest Visa Europe.

W ubiegłorocznej Konferencji Central European Electronic Card Warsaw uczestniczyło prawie 350 gości z wielu branż i firm współtworzących polski i europejski rynek kartowy. W czasie dwóch dni Konferencji kilkudziesięciu  polskich i zagranicznych prelegentów i panelistów zaprezentowało w ponad 20 sesjach najbardziej aktualne tematy dotyczące rynku kartowego w Polsce i Europie. W roku bieżącym liczymy na podobnie duże zainteresowanie konferencją i jej równie znaczący wysoki poziom merytoryczny.

Serdecznie zapraszam do aktywnego uczestnictwa w tegorocznej edycji Konferencji CEEC. Zachęcam do zapoznania się z możliwościami promocji Państwa Firmy podczas Konferencji przez:

  • sponsoring, patronat, partnerstwo
  • przedstawienie merytorycznej prezentacji
  • reklamę wizualną.

Na oficjalnej stronie Konferencji: www.conkarta.pl znajdziecie Państwo propozycje sesji merytorycznych oraz szczegółowe warunki udziału.

Zapraszam również do zgłaszania kandydatur do 10 ogólnopolskich  rankingów na najlepsze produkty kartowe w 2015 roku, w tym po raz pierwszy na najlepszy produkt bezgotówkowy. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi podczas uroczystej Polskiej Kartowej Gali w dniu 3 grudnia br. wieczorem, po raz kolejny w Polonia Palace Hotel. Więcej informacji, również o możliwości promocji podczas tej imprezy, znajduje się na www.kartowagala.pl.

Zapraszam Państwa do aktywnego udziału w Konferencji i współpracy przy jej organizacji. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie dotyczące np. rozszerzenia proponowanej tematyki Konferencji o kwestie Państwa interesujące.

Jednocześnie zachęcam wszystkie instytucje finansowe, firmy i osoby związane z branżą kartową do zamieszczania swoich wpisów, reklam oraz artykułów merytorycznych dotyczących rynku kartowego w siódmym już, nowelizowanym i corocznie uzupełnianym o nowe informacje, wydaniu Almanachu Polskie Karty. Almanach Polskie Karty 2016 będzie miał swoją premierę podczas Konferencji CEEC 2015. Więcej szczegółów na: www.cardsalmanach.eu

Jakiekolwiek pytania proszę kierować do Pana Sławomira Cieślińskiego - organizatora CEEC 2015, wydawcy Almanachu Polskie Karty.

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na podane poniżej adresy:

e-mail:  cieslinski@medienservice.com.pl | medserv@interia.pl

GSM: +48 502111153 Tel/fax: +48 22 750 91 17

e-mail: kama.milewska@apig.pl;  GSM:+48 507 199 793
Tagi: Almanach, catering, Izba Gospodarki Elektronicznej, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Polskie Karty, rynek kartowy, Visa Europe
Autor: redakcja
Data: 15 września 2015