· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Zapraszamy na Webinarium z odzyskiwania należności od kontrahentów z Unii Europejskiej!

Zapraszamy na bezpłatne webinarum organizowany przez Instytut Logistyki i Magazynowania w ramach projektu e-CODEX  (e-Justice Communication via Online Data Exchange), którego celem jest budowa narzędzi do elektronicznej wymiany informacji w obszarze wymiaru sprawiedliwości w odniesieniu do spraw transgranicznych. Narzędzia stworzone w projekcie umożliwiają realizację postępowań sądowych w krajach UE drogą elektroniczną. 

Webinarium  (spotkanie zdalne) z odzyskiwania należności od kontrahentów z Unii Europejskiej! 

Termin: 21 kwiecień 2016r. o godz. 10:00. 
Długość: 2 h 

Webinarium skierowane jest do przedsiębiorców, w szczególności eksporterów/importerów oraz przedsiębiorców współpracującymi z partnerami zagranicznymi. Spotkanie pozwoli uzyskać praktyczną wiedzę  zakresu odzyskiwania należności od kontrahentów z UE, od polubownego rozstrzygnięcia sporu po postępowanie sądowe oraz egzekucję należności. 

Spotkanie poprowadzą Lucyna Łuczak-Noworolnik, Radca Prawny w  Instytucie Logistyki i Magazynowania oraz  mec. Andrzej Żurawski, partner w kancelarii Dawidowicz Grochowski Żurawski, adwokat o wieloletnim doświadczeniu w problematyce postępowań gospodarczych w szczególności postępowań transgranicznych. 

Więcej informacji oraz rejestracja: 
http://link.e-bit.edu.pl/webue 

W razie pytań, proszę o kontakt z: eliza.brzezinska@ilim.poznan.pl, tel. 61 666 4834
Tagi: e-codex, egzekucje należności, e-Justice, ILiM, transgraniczne postępowania sądowe
Autor: red.
Data: 19 kwietnia 2016