· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Dyskryminacja w pracy

  Dziś, gdy cała Polska dyskutuje na temat reformy emerytalnej i wieku, okresu  jaki mamy w życiu poświęcić  na pracę zawodową młodzi studenci  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego postanowili podjąć temat, na pewno nie mniej ważny, temat dyskryminacji w zatrudnieniu. Niewielu z nas może powiedzieć, że z tym tematem nie zetknęli się osobiście. Chyba tylko ci, którzy jeszcze nigdy nie starali się o pracę, lub jej nie wykonywali.

    Dlatego też inicjatywie młodych adeptów prawa można tylko przyklasnąć. Tym bardziej, że znaleźli oni kilku silnych partnerów wspierających ich inicjatywę. Wygląda na to, że organizowana przez Koło Naukowe Prawa Pracy  przy Wydziale Prawa i Administracji UŁ, oraz ELSA Łódź konferencja zatytułowana „Nierówni w pracy. Dyskryminacja w zatrudnieniu” będzie wydarzeniem ważnym i kształcącym.

 orzeczenia.com.pl chętnie wspiera tę inicjatywę (liczymy, ze za UŁ pójdą inni). Deklarujemy druk ciekawych materiałów z konferencji na łamach naszego portalu. Zachęcamy gości naszego portalu do wizyty na stronie Koła Naukowego:

                    http://knppwpia.uni.lodz.pl/dyskryminacja/, 

  oraz podajemy adres do korespondencji:

                    konferencja.dyskryminacja@gmail.com

   Konferencja odbędzie się 21 marca br.  W Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Rozpocznie się o godzinie 10.00.
Tagi: administracja, dyskryminacja, ELSA, prawo, zatrudnienie
Autor: red.
Data: 05 marca 2012