· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

E-wokanda czyli wykaz spraw sądowych

Elektroniczna wokanda pozwala na oderwanie się od konieczności sprawdzania tradycyjnych wokand lub dzwonienia do sekretariatów sądowych. E-wokanda pozwala również na prześledzenie historii wokand w danym sądzie. Każdy pełnomocnik może sprawdzić stan swojej sprawy bez konieczności dojazdu czy dzwonienia do sądu. Za pomocą e-wokandy można się upewnić czy sprawa się na pewno odbędzie, przejrzeć skład sędziowski i wezwane strony, a także upewnić się co numeru sali i przeczytać komunikaty dotyczące interesującego posiedzenia.

orzeczenia.com.pl zapewnia informacje o stanie wokand większości sądów powszechnych w kraju. Dzięki temu można spokojnie zaplanować plan dnia bez niepotrzebnej straty czasu oraz uprzedzić klientów, że sprawa została przeniesiona pod inny adres czy na inny dzień. Za pomocą serwisu orzeczenia.com.pll można również zamówić powiadomienie SMS o interesującej nas sprawie – system przypomni o zbliżającej się rozprawie oraz powiadomi w przypadku zmian na wokandzie.

orzeczenia.com.pl zawiera dodatkowo archiwum wokand spraw, które już się odbyły. W historii wokand prezentowane są sprawy, które się już odbyły wraz z oznaczeniem stron, składem sędziowskim oraz komunikatami. Za pomocą sygnatury można przeszukać historie wokand w danym sądzie co pomoże w odnalezieniu szukanych informacji.
Tagi: archiwum wokanda, e-wokanda, sądy powszechne, sygnatura
Autor: K. Ch.
Data: 19 marca 2012