· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

WAŻNE dla studentów!

Rusza kolejna edycja największego i najbardziej prestiżowego konkursu firmy Deloitte – Akademia Podatkowa.

Deloitte to jedna z największych firm doradczych działająca w ponad 150 państwach świata.
W Polsce zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 9 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie. Obsługujemy największe polskie i międzynarodowe firmy działające we wszystkich obszarach gospodarki. Doradzamy klientom w obszarach: audytu, konsultingu, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego.

Akademia Podatkowa to cykl warsztatów, prowadzonych przez doradców podatkowych Deloitte w największych polskich miastach. To oferta dla tych, którzy chcą uczyć się od najlepszych specjalistów oraz nieustannie doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Zajęcia składające się z wykładów oraz case studies, to okazja do zapoznania się z praktycznymi aspektami pracy doradcy podatkowego.

Uczestnictwo w Akademii Podatkowej to przede wszystkim wiedza oraz mocny punkt w CV. Dzięki udziałowi w zajęciach studenci będą mogli w praktyce sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę na temat podatków oraz poznać specyfikę pracy konsultanta. Uczestnicy poznają także funkcjonowanie międzynarodowej firmy oraz ludzi, którzy ją tworzą.

Akademia Podatkowa skierowana jest do studentów IV i V roku prawa, administracji i ekonomii, zainteresowanych tematyką podatkową. O zaproszeniu do udziału w programie będzie decydowało spełnienie wymogów formalnych (rok i kierunek studiów) oraz wyniki testów.

Edycja wydarzeń związanych z tegoroczną Akademią Podatkową odbywa się w kilku największych miastach w Polsce: Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie.

Więcej szczegółów na stronie: http://careers.deloitte.com/polska/studenci/csc_general.aspx?CountryContentID=12869

Klaudyna Krupa

Ambasador Deloitte na WPiA UJ

e-mail: klaudyna.krupa@gmail.com
Tagi: administracja, ekonomia, podatek, Prawo Bankowe
Autor: Klaudyna Krupa
Data: 20 marca 2012