· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Apel - głównie do studentów

 

     Z przyjemnością i satysfakcją chcielibyśmy poinformować, że relacja z Gali Finału V edycji Ogólnopolskiego Konkursu  z Zakresu Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Nowych Technologii (IP) oraz Prawa Telekomunikacyjnego – ITele©t jest dostępna na naszym portalu orzeczenia.com.pl.Zobacz w dziale "Aktualności" komunikat: "Gala w Pałacu Kazimierzowskim."

    Portal –„orzeczenia.com.pl” gromadzi rozproszone po ogólnych i specjalistycznych serwisach internetowych informacje na temat orzecznictwa, toczących się spraw sądowych i nowelizacji prawa oraz umożliwia za pomocą forum prawnego wymianę doświadczeń naukowych i dydaktycznych.

    Przy tworzeniu portalu za jeden z podstawowych celów uznaliśmy aktywną pomoc i służebność dla wszystkich środowisk prawniczych, wśród nich za priorytetowe uznaliśmy środowisko akademickie. Chcemy służyć sędziom, adwokatom, prokuratorom, radcom prawnym, aplikantom, a także studentom i osobom zainteresowanym różnym aspektom legislacji.

     Dział publikacje zawiera mniejsze i większe artykuły naukowców i specjalistów  związanych z dyscyplinami prawa - tak aby mogła zapoznać się z tą twórczością jak najszersza rzesza teoretyków, praktyków i studentów. Nasze łamy udostępniamy dla Waszych przemyśleń i wątpliwości, dla wymiany doświadczeń zarówno z rówieśnikami jak i profesorami prawa, czy wybitnymi praktykami w tej dziedzinie.

     Zapraszamy również wszystkich Państwa do publikowania na naszych łamach artykułów, fragmentów prac naukowych (gdy na to zasługują w opinii promotorów i recenzentów), skryptów czy innych pomocy dla studentów, a także do wspólnego rozwiązywania problemów związanych z obowiązującym prawem i naszą zawodową kondycją.

     Ponadto z naszymi kamerami uczestniczymy w wykładach wybitnych specjalistów i na konferencjach naukowych poświęconych stanowieniu i wykonywaniu prawa - tak aby rezultaty tych wykładów i konferencji były znane możliwie wszystkim zainteresowanym.

     Chcemy, aby nasz portal można było określać jako „pisany przez prawników, redagowany przez prawników, na potrzeby i dla satysfakcji środowisk prawniczych”. Włączcie się do tego dzieła - zachęcamy do odwiedzenia orzeczenia.com.pl, do rejestracji i chęci uczestniczenia w niej.Wierzymy, że wspólne nasze działania przyczyniać się będą do wzrostu autorytetu prawa i środowisk prawnych w Polsce.

Z poważaniem,

Koordynator portalu orzeczenia.com.pl Michał Jędrych.

m.jedrych@orzeczenia.com.pl
Tagi: adwokaci, aplikanci, prawo nowych technologii, prawo telekomunikacyjne, prawo własności intelektualnej, radcy prawni, wokanda
Autor: Michał Jędrych
Data: 26 maja 2012