· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Konferencja Central European Electronic Card już za 3 miesiące w Warszawie

Szanowni Państwo,

Już za trzy miesiące rozpocznie się jubileuszowa, piąta już edycja Konferencji Central European Electronic Card Warsaw, której nazwę od tego roku rozszerzamy o nowe, istotne elementy „Payment, Security, Mobility” chcąc podkreślić ich znaczenie w tematyce Konferencji.

Konferencja CEEC 2012 odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2012r., tradycyjnie już w Hotelu NOVOTEL Centrum w Warszawie.

Współorganizatorem Konferencji jest Rada Wydawców Kart Bankowych Związku Banków Polskich a patronują jej, po raz kolejny, Ministerstwo Gospodarki, Narodowy Bank Polski, Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Po raz pierwszy do grona patronów honorowych konferencji CEEC dołączyło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Platynowym Sponsorem Konferencji jest, już po raz piąty, Visa Europe.

W ubiegłorocznej Konferencji Central European Electronic Card Warsaw uczestniczyło ponad 350 gości z wielu branż i firm współtworzących polski i europejski rynek kartowy. W czasie dwóch dni Konferencji, 86 polskich i zagranicznych prelegentów i panelistów zaprezentowało w 19 sesjach 51 najbardziej aktualne tematy dotyczących rynku kartowego w Polsce i Europie.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami promocji Państwa Firmy podczas Konferencji przez:

  • sponsoring, patronat, partnerstwo

  • przedstawienie merytorycznej prezentacji

  • reklamę wizualną.Strona: [1] 2 czytaj dalej »


Tagi: GIODO, karta płatnicza, konferencja, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, rynek kartowy
Autor: red.
Data: 20 września 2012