· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Ważne dla studentów prawa i wydziałów pokrewnych!

   Kancelaria DLA Piper po raz czwarty znalazła się w gronie fundatorów ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż”. Konkurs kierowany jest do studentów oraz absolwentów wyższych uczelni, a zwycięzcy otrzymają zaproszenia do wzięcia udziału w płatnych praktykach w warszawskiej siedzibie kancelarii DLA Piper.

   O tym, że w konkursie warto wziąć udział  wiedzą najlepiej laureaci poprzednich edycji. Wśród nich jest między innymi Katarzyna Kopyłowska, obecnie Junior Associate w zespole prawa pracy DLA Piper. – W czasie studiów słyszałam wiele dobrego o DLA Piper, a „Grasz o staż” był dobrym sposobem, żeby się wyróżnić. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Pracuję wśród świetnych ludzi i chyba nie wyobrażam sobie pracy w innej kancelarii.

Więcej informacji o 18. edycji konkursu „Grasz o staż” można znaleźć pod adresem www.grasz.pl.

Kontakt :

Agnieszka Jankowska
PR & Communications Manager
DLA Piper Wiater sp.k.

T: + 48 22 540 74 53

E: agnieszka.jankowska@dlapiper.com

   DLA Piper jest globalną kancelarią prawną zatrudniającą 4200 prawników w ponad 30 krajach w obu Amerykach, w regionie Azji i Pacyfiku, w Europie oraz na Bliskim Wschodzie.

    Biuro DLA Piper w Warszawie świadczy najwyższej jakości usługi zarówno na rzecz międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych, jak również przedsiębiorców lokalnych działających w różnych sektorach gospodarki.
Tagi: kancelaria prawna, student
Autor: red.
Data: 18 luty 2013