· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

KOMUNIKAT PRASOWY AMNESTY INTERNATIONAL .

Hard Rock wypuszcza kolekcję koszulek U2 Signature Series: 30 Edition. Sprzedaż limitowanej edycji koszulek wspiera Amnesty International.
W ramach programu Signature Series, od ponad dwudziestu lat Hard Rock International współpracuje z najlepszymi artystami i zespołami na świecie, przyczyniając się do zbierania funduszy na rzecz wielu wartościowych przedsięwzięć. Rusza właśnie 30. edycja programu Signature Series, a uczestniczy w niej zespół U2, prezentując koszulkę wspierającą prawa człowieka na całym świecie. Dzięki współpracy między EDUN Live oraz Hard Rockiem limitowana edycja tej koszulki dostępna będzie w sklepach stacjonarnych HRC oraz online, a 15% ze sprzedaży każdej koszulki zostanie przekazane na rzecz Amnesty International, organizacji działającej na rzecz praw człowieka na całym świecie.
- Mam nadzieję, że koszulka ta zbierze mnóstwo pieniędzy dla Amnesty International i wesprze ich niekończące się wysiłki skierowane ku uwolnieniu więźniów sumienia na całym świecie - mówi The Edge z U2. - A do tego na koszulce jest gitara, więc jak dla mnie jest to sytuacja „win-win”.
Na koszulce U2 Signature Series (115 PLN) widnieje wizerunek gitary elektrycznej ze skrzydłami, ozdobionej słowami: “JUSTICE” (sprawiedliwość), “HUMANITY” (ludzkość) i “EQUALITY” (równość). Gryf gitary oplata drut kolczasty. Na tylnej stronie koszulki znajdują się podpisy każdego członka zespołu U2: wokalisty Bono, gitarzysty The Edge, basisty Adama Claytona i perkusisty Larryego Mullena, Jr.
- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że U2, Hard Rock i EDUN tak wspaniałomyślnie zaoferowali wsparcie dla Amnesty International - mówi Thomas Schultz-Jagow, Dyrektor ds. Kampanii i Komunikacji Amnesty International. - W przeszłości pracowaliśmy już z tymi partnerami, a teraz połączone wysiłki nas wszystkich spowodują, że projekt przyczyni się do podniesienia świadomości nt. naszych działań na rzecz praw człowieka na całym świecie.


Strona: [1] 2 czytaj dalej »


Tagi: Amnesty International, prawa człowieka
Autor: Amnesty International
Data: 20 luty 2013