· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Kursy pomogą przygotować się do egzaminu na aplikacje prawnicze.

 

Co roku kilkuset młodych ludzi przygotowuje się do egzaminów  na aplikacje prawnicze.  To od ich wiedzy będzie w przyszłości zależeć poziom naszego sądownictwa oraz jakość świadczenia usług prawniczych. Wykłady poprowadzą fachowcy z różnych dziedzin prawa między innymi sędziowie, prokuratorzy i radcy prawni.

- Dzięki udziałowi w tych kursach można przygotować się do egzaminów. Prowadzący zajęcia zapewniają wysoki poziom wiedzy, dającą możliwość poznania wszelkich niuansów prawa, nabycia swobody poruszania się w przepisach zarówno prawa obowiązującego w naszym kraju, jak i regulacji prawnych Unii Europejskiej – mówi Krystyna Gwoździcka, prezes Zarządu Stowarzyszenia „Wiedza, Kultura, Pomoc”.

Zajęcia podzielone będą na bloki tematyczne w skład których wchodzić będą: prawo karne, postępowanie karne, organy ochrony prawnej prawo handlowe, prawo administracyjne, postępowanie administracyjne, prawo cywilne postępowanie cywilne, ustawa o radcach prawnych, prawo konstytucyjne, prawo Unii Europejskiej.

W sumie cały kurs to 90 godzin po 45 minut wykładów i ćwiczeń praktycznych. Kurs będzie trwał od 26 marca do 4 lipca w każdy wtorek w godzinach 16.30-20.30. Kontakt i zapisy pod numerem telefonu: 728 588 428 lub mailowo: sekretariat@stowarzyszeniewkp.pl
Tagi: aplikacja prawnicza, Prawo, Unia Europejska
Autor: red.
Data: 23 luty 2013