· Zaloguj się · ISSN 2083-8824
Konto
E-wokandy
Sygnatura:

Miasto:

Regulacje prawne

Aktualności

A A A

Almanach „Polskie Karty”-regionalna informacja, światowa perspektywa.

 

To już ostatnie dni na decyzję o zamieszczeniu informacji o Państwa banku/instytucji/firmie, wydawanych kartach i osobach działających w branży kartowej w  nowym, piątym już, wydaniu Almanachu „Polskie Karty”-regionalna informacja, światowa perspektywa” przygotowanym na 2014 rok.

Tegoroczne wydanie Almanachu zostanie wzbogacone o dział „Polskie karty płatnicze”.

Karty zostaną podzielone na  4 podstawowe kategorie zgodnie ze sposobem rozliczenia transakcji oraz pogrupowane według emitentów/banków. W ramach informacji o każdej karcie przedstawiona zostanie jej nazwa i awers, podstawowe funkcjonalności, informacje techniczne oraz dodatkowe np. o przyznanych nagrodach, liczbie wydanych kart  itp.

Zachęcamy wszystkie banki oraz innych emitentów kart do jak najliczniejszego zaprezentowania wydawanych przez siebie kart w nowym wydaniu Almanachu. Państwa obecność  wśród najważniejszych emitentów kart w Polsce będzie świadczyła o  pozycji na polskim rynku kartowym, dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej możliwości promocji, zwłaszcza, że zgłoszenie kart do działu „Polskie karty płatnicze” w tegorocznym Almanachu jest bezpłatne.

Jednocześnie zachęcamy wszystkie firmy i  osoby związane z branżą kartową, które nie zamieszczały w Almanachu „Polskie Karty” informacji o sobie lub nie zaktualizowały do tej pory już istniejącego wpisu, do jak najszybszego nadrobienia zaległości. Na nowe materiały i aktualizacje organizatorzy czekają najpóźniej do 18 listopada br.

Szczegóły dotyczące nowego wydania Almanachu „Polskie Karty 2014” są dostępne na www.cardsalmanach.eu

Premiera Almanachu ”Polskie Karty 2014”  będzie miała miejsce, podobnie jak w latach poprzednich, podczas konferencji Central European Electronic Card w Warszawie w dniach 4-5 grudnia 2013 r. w Hotelu Novotel Centrum. 

W trakcie tegorocznej Konferencji, w której rokrocznie bierze udział ponad 300 osób z kraju i zagranicy, odbędzie się jak zawsze około 20 sesji specjalistycznych. W pierwszym dniu Konferencji tematami wiodącymi będą płatności mobilne i problem interchange fee, natomiast drugiego dnia dużo uwagi poświęcimy tematyce płatności w wewnątrzkrajowym i transgranicznym e-handlu oraz elektronicznej tożsamości. Ale nie zabraknie też wielu innych tematów, jak te związane z problemem bezpieczeństwa, nowymi regulacjami prawnymi w płatnościach, infrastrukturą IT, kartami regionalnymi, lojalnościowymi, podarunkowymi itd. itp. 

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają zarówno firmy zainteresowane prezentacją jak i przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, organizacji gospodarczych, banków, instytucji rozliczeniowych, firm usługowych, informatycznych, e-sklepów, handlu i gastronomii, uczelni, klubów sportowych, centrów medycznych itp.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia na www.conkarta.pl
Tagi: Central European Electronic Card, e-handel, karty płatnicze, konferencja, płatność mobilna
Autor: red
Data: 15 listopada 2013